Bosch Klima

bosch klimaBosch Klima, kış aylarında dış ortam sıcaklığı -15°C iken, yazın ise +50°C iken bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Size de sadece sıcacık evinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

A enerji sınıfı teknolojisiyle %40 oranında tasarruf sağlayan Bosch Klima, bakteri üretmiyor ve havayı kötü koku ve partiküllerden arındırıyor. Aynalı siyah çekici dizaynıyla ise en şık salonlara bile çok yakışıyor. Bosch klimalar, sadece 43 ile – 5 °C arasında çalışabilen klimalardan farklı olarak yaz aylarında dış ortam sıcaklığı 50°C iken, kışın ise -15°C de iken bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle kış ayları daha ılıman geçen Ege ve Akdeniz sahil bölgelerinde yazın serinlemek kışın ısınmak için en akıllıca çözümü inverter model klimalar sunuyor.

Kış aylarında A enerji sınıfı B1ZMA/I18900 model bosch klima, diğer ısıtma araçlarına göre çok daha ekonomik olduğundan ısıtma amaçlı olarak da kullanılıyor. A enerji sınıfındaki B1ZMA/I18900 model Bosch Inverter Klima, klasik model klimalardan yüzde 40 oranında daha az elektrik tüketiyor.

Bosch Inverter klimanın kompresörü ayarlanan dereceye ulaşınca çalışmasını minimuma indiriyor, böylece küçük ısı değişikliklerinde az miktarda çalışması yeterli oluyor. Diğer klimalarda ise kompresörün durup tekrar çalışması daha çok enerji harcanmasına neden oluyor.

Son teknolojiyi tüketiciyle buluşturan ve son derece sessiz çalışan Bosch Inverter Klimanın enerji tüketiminin yanı sıra bakım maliyetleri de son derece düşük. Üstelik bu ürün enerji tasarrufu sağladığı ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410 A gazı kullandığı için çevreyi de koruyor.Sağlıklı ve temiz hava garantisi Bosch klimanın ayrıcalıklı bir özelliği de bulunduğu ortamı ısıtırken aynı zamanda ortamın havasını temizlemesi. Bosch Klimanın içinde bulunan ve değişik özelliklerdeki filtreler ortamdaki istenmeyen koku, bakteri, polen, mayt ve sigara dumanını yok ederek size tertemiz ve sağlıklı hava sunuyor.

Bosch klima almaya karar verdiyseniz firmamızdan ücretsiz keşif hizmeti alarak eviniz veya iş yeriniz için en uygun klimayı seçmenize yardımcı olalım.

split-drier-muffler-BTU-cop-inverter-oda-salon-ticari-endüstriyel,tipi